Resource is het onafhankelijke medium voor studenten en medewerkersvan Wageningen University & Research. Resource brengt nieuws, achtergronden en duiding. Op resource-online.nl verschijnen dagelijks nieuwe berichten. Het magazine verschijnt tweewekelijks op donderdag.

Willem Andrée
Hoofdredacteur
willem.andree@wur.nl
06-38686167

Helene Seevinck
Eindredacteur
helene.seevinck@wur.nl
06-42220084

Tessa Louwerens
Redacteur dier en voeding
tessa.louwerens@wur.nl
0317-481709

Luuk Zegers
Redacteur student en onderwijs
luuklfl.zegers@wur.nl
0317-486002

Albert Sikkema
Redacteur plant, dier en organisatie
albert.sikkema@wur.nl
0317-481724

Roelof Kleis
Redacteur ecologie, sociale wetenschappen en campusontwikkeling
roelof.kleis@wur.nl
0317-481721

Coretta Jongeling
Coördinator online en social media
coretta.jongeling@wur.nl
06-42220078

Miranda Bettonville
Bladmanager Wageningen World
miranda.bettonville@wur.nl
0317-482506