Resource is het onafhankelijke medium voor studenten en medewerkers van Wageningen University & Research. Resource brengt nieuws, achtergronden en duiding. Op resource-online.nl verschijnen dagelijks nieuwe berichten. Het magazine verschijnt tweewekelijks op donderdag.

Resource verschijnt in jaargang 22/23 op de volgende data: 11 augustus (AID-special), 1 september, 15 september, 29 september, 13 oktober, 3 november, 17 november, 1 december, 15 december, 19 januari, 2 februari, 16 februari, 2 maart, 16 maart, 30 maart, 20 april, 11 mei, 1 juni, 15 juni, 29 juni, 13 juli.

Willem Andrée
Hoofdredacteur
willem.andree@wur.nl
06-38686167

Helene Seevinck
Eindredacteur
helene.seevinck@wur.nl
06-42220084

Tessa Louwerens
Redacteur dier en voeding
tessa.louwerens@wur.nl
0317-481709

Luuk Zegers
Redacteur student en onderwijs
luuklfl.zegers@wur.nl
0317-486002

Roelof Kleis
Redacteur ecologie, campusontwikkeling en plant
roelof.kleis@wur.nl
0317-481721

Marieke Enter
Redacteur sociale wetenschappen, dier en
WUR-organisatie
marieke.enter@wur.nl
06-38624705

Stijn Schreven
Redacteur voeding en biotechnologie
stijn.schreven@wur.nl
06-38038956

Coretta Jongeling
Coördinator online en social media
coretta.jongeling@wur.nl
06-42220078

Miranda Bettonville
Bladmanager Wageningen World
miranda.bettonville@wur.nl
0317-482506

Redactieraad

De redactieraad is het adviesorgaan dat de redactie adviseert en de uitingen van Resource toetst aan de uitgangspunten zoals geformuleerd in het redactiestatuut. De raad bestaat uit studenten, medewerkers van Wageningen University & Research (WUR) en twee journalistiek deskundigen van buiten de WUR. Lezers kunnen voor vragen of klachten t.a.v. de inhoud van Resource terecht bij de redactieraad via e-mail: redactieraad.resource@wur.nl.